Obchodní podmínky

Obchodní podmínky
Obchodní podmínky internetového obchodu Zelená lékárna se řídí níže uvedeným nákupním řádem, jakož i platnou legislativou a obchodními zvyklostmi. Veškeré nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

Provozovatel:
Euromedia CS s.r.o.
Kopeckeho 2433/2b
16900 Praha 6

IČO: 60467312
DIČ: CZ60467312

Objednání zboží
Při objednávce bude zákazníkovi nabídnuta možnost registrace pro případné další nákupy v e-shopu.
Odesláním internetové objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a vyjadřuje souhlas s obchodními podmínkami firmy EUROMEDIA CS. Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní e-mailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud neodejde kopie objednávky na zadanou e-mailovou adresu, v nejbližším možném termínu nás kontaktujte.
Objednávat zboží lze rovněž telefonicky nebo e-mailem na adresu zelenalekarna@fitprozivot.cz.
Objednávka je vždy považována za závaznou pro obě strany, není-li dohodnuto jinak.

Storno objednávky

Storno objednávky ze strany nakupujícího
Objednávku lze stornovat telefonicky, případně e-mailem, pokud je stav objednávky přijatá a zboží nebylo expedováno. V případě pozdějšího zrušení objednávky má prodejce nárok na náhradu škody, především prokazatelných nákladů spojených s expedicí zboží.

Storno objednávky ze strany prodávajícího
Provozovatel internetového obchodu má právo stornovat objednávku nebo její část v případě, že se objednané zboží během vyřizování objednávky přestane vyrábět nebo dodávat na český trh, případně se výrazným způsobem změní jeho cena. O stornu objednávky bude zákazník informován. Pokud již hodnotu objednaného zboží ve stornované objednávce uhradil, bude mu příslušná částka vrácena v nejbližším možném termínu.

Dodání zboží
Zboží je standardně expedováno do 1 až 2 pracovních dnů. Není-li požadovaný výrobek právě na skladě, bude zákazník informován o předpokládanemé termínu dodání. V případě nedostupnosti zboží nebo delší dodací lhůty může zákazník stornovat objednávku telefonicky nebo e-mailem bez jakýchkoli sankcí z naší strany.

Způsoby platby
Dobírka

Záruka a reklamace
Veškeré nabízené zboží pochází od autorizovaných výrobců, je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce. Reklamované zboží posílejte prosím na adresu Euromedia CS, Václavské nám. 38, 110 00 Praha 1.

Odstoupení od kupní smlouvy – vrácení zboží
U zboží nakoupeného prostřednictvím internetového obchodu má kupující – nepodnikatel-fyzická osoba podle Obč. zák. právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Zboží nesmí být žádným způsobem poškozené, nést znaky používání či jinak znehodnocené a musí být zabalené v originálních obalech spolu s veškerým příslušenstvím. Ke zboží musí být přiloženy veškeré dokumenty a platební doklady. Následně bude zákazníkovi převedena příslušná částka, která bude snížena o poštovné a další prokazatelné náklady spojené především s expedicí.

Případné spory mezi Prodávajícím a Kupujícím lze řešit takémimosoudní cestou. V takovém případě Kupující – spotřebitel může kontaktovatsubjekt mimosoudního řešení sporu, kterým je například Česká obchodní inspekce či sporřešit on-line prostřednictvím k tomu určené ODR platformy. Více informací o mimosoudním řešení sporů např. zde www.coi.cz. Než-li bude přistoupeno k mimosoudnímu řešení sporu,pak prodávající doporučuje Kupujícímu nejdříve využít kontakt na prodávajícího pro vyřešení nastalé situace.

Ochrana osobních dat
E-shop Zelená lékárna si váží důvěry svých zákazníků a zavazuje se, že bude chránit jejich data, která musela být uvedena pro realizaci objednávky. Tato data nebudou v žádném případě poskytnuta třetí osobě. Provozovatel využije data pouze pro běžnou komunikaci se zákazníkem.

Odpovědnost za správnost údajů
Zelená lékárna upozorňuje, že informace na webových stránkách jsou zčásti přebírány od třetí strany a mohou obsahovat věcné a technické nepřesnosti či typografické chyby a mohou být aktualizovány bez předchozího upozornění. Společnost tedy nemůže bezvýhradně garantovat správnost jejich obsahu.
EUROMEDIA CS nenese vůči jiné straně odpovědnost za škody, způsobené použitím informací z internetového obchodu nebo odkazovaných webových stránek, nebyli-li tyto informace na přání zákazníka následně písemně potvrzeny ze strany EUROMEDIA CS.

Platba a doprava
Česká pošta, a.s. – na dobírku

CIZINA - zásilky momentálně doručujeme na dobírku na Slovensko - poštovné dle ceníku České pošty.